0_Магазин.ПорталСцена

Вил Смит размислува да се кандидира за претседател на САД

Иако е успешен актер, со бројни холивудски наслови, би сакал да се сврти кон политиката, како што тоа го направи раперот Кање Вест во 2020 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close