0_Магазин.ПорталДизајн

„Викторија’с сикрет“ најави нова маркетинг-стратегија

Кога светот се менуваше, ние одговоривме премногу бавно, рече Мартин Вотерс. - Треба да престанеме да се занимаваме со тоа - што сакаат мажите и да се позанимаваме со она што го сакаат жените.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close