Evropë

Video takim i Merkelit, Makronit dhe Zelenskit mbi situatën në Donbas

Kancelarja gjermane Angela Merkel, presidenti francez Emanuel Makron dhe presidenti ukrainas Volodimir Zelenski do të zhvillojnë video takim për të diskutuar përkeqësimin e situatës në lindje të Ukrainës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close