0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Видео сторија: Пандемијата ги остави црните такси возила на Лондон да лежат на такси „гробишта“

Многу возачи не се во можност да продолжат да плаќаат за своите возила и затоа ги враќаат на плацеви.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close