0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Вицепремиерот Димитров во посета на Литванија

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров денеска ја продолжува балтичката турнеја со посета на Литванија. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close