0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Весли Кларк: Ако Милошевиќ го прифатеше Рамбује, НАТО немаше да реагира

Договорот понуден на претседателот Милошевиќ во Рамбује беше во основа идентичен со оној предвиден за Босна и Херцеговина. Сепак, тој беше вообразен ...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close