Останато

Верстапен најбрз на третиот слободен тренинг во Имола

Возачот на екипата на Ред Бул, Макс Верстапен, постигна најбрзо време на третиот слободен тренинг пред утрешната трка во Формула 1 за Големата награда на Емилија Ромања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close