0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Верати и Флоренци оздравеа од коронавирус

Француските медиуми јавија денеска дека тестирањата покажале негативен наод на Ковид-19 кај двајцата фудбалери, по што нивното враќање во тимот сега зависи од процената на лекарскиот тим околу нивната физичка подготвеност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close