Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Веран: Ќе ја забрзаме и поедноставиме вакцинацијата во Франција

Француското Министерство за здравство соопшти дека ја проширува својата кампања за вакцинација против Ковид-19 на припадниците на противпожарната служба и другите служби за заштита кои се постари од 50 години

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close