0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Venger për Super Ligën evropiane: Premier Liga është superiore ndaj ligave tjera, ata po tentojnë ta shkatërrojnë këtë avantazh

Ish-trajneri i Arsenalit dhe shefi aktual i departamentit për zhvillim global të futbollit të FIFA-s, Arsen Venger, ndau mendimin e tij mbi idenë e krijimit të Super Ligës evropiane.

Back to top button
Close
Close