0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.Портал

Велико Трново есенва ќе биде домаќин на средба меѓу бугарски и македонски новинари, организирана од БТА

Велико Трново наесен ќе биде домаќин на состанок меѓу новинари од Бугарија и Република Северна Македонија, организиран од БТА, најави генералниот директор на бугарската агенција БТА, Кирил Валчев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close