Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Велика Британија ќе ги прими децата на свои државјани, припадници на ИД

Велика Британија одлучи да ги прими децата на британските државјани кои загинаа борејќи се на страната на Исламска држава во Сирија

Back to top button
Close
Close