0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоПолитички партии

Велигденска честитка на Ахмети: Суштината на воскресението се надежта и верата

Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети денеска им го честита на сите православни верници празникот Велигден.

Back to top button
Close
Close