0_Магазин.ПорталДизајн

Вечерните долги ракавици се враќаат во мода

Неколку децении откако Одри Хепберн ги прослави, тие потоа ретко се појавуваа, и тоа обично на црвениот тепих и разни гала-настани. Но, најновите модни ревии најавуваат враќање.

Back to top button
Close
Close