СветСвет.Слајдер

Вдовицата на убиениот претседател на Хаити се врати во татковината

Вдовицата на убиениот претседател на Хаити, Жовенел Моиз, која беше повредена при нападот врз нејзиниот сопруг, Мартин Моиз, се врати во карипската држава

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close