0_Web_AktualeKorrespondentë MKDKultura.SlajderKulturëKulturë.PortalPolitikë

Vdes ish-ministri i Kulturës, Bllagoja Stefanovski – Bage

Në Manastir në moshën 67 vjeçare vdiq ish-ministri i Kulturës i Maqedonisë, në një mandat deputet dhe drejtor shumëvjeçar i Teatrit të Manastirit, Bllagoja Stefanovski - Bage.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close