EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Vazhdon ulja e numrit të të infektuarve me Kovid-19 në Francë

Ngadalë vazhdon të shuhet epidemia e koronavirusit në Francë, pasi gjatë 24 orëve të fundit janë zbuluar 4.452 raste të reja, publikoi Instituti i Shëndetit Publike dhe Ministria e Shëndetësisë së këtij vendi, njofton korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close