0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiPolitikë

Vazhdon debati i Kuvendit për Propozim-buxhetin për vitin 2021

Në Komisionin e Kuvendit për financim dhe buxhet vazhdon debati për Propozim-buxhetin për vitin 2021. Seanca u paralajmërua për ora 11.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close