Дописници СветСветСвет.Портал

Вашингтон пост отвара нови редакции и дописништва во Европа и во Азија 

Весникот Вашингтон пост се подготвува за глобална експанзија во 2021 година. Весникот идната година има намера да отвори неколку редакции, вклучително во Лондон и во Сеул, за да обезбеди 24 часовни извештаи од настани насекаде низ светот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close