Политички партии

Васев: За три години 6 изборни порази на Мицкоски, лажни вести и деструкции

Порази од граѓаните, демантирани лажни вести и обиди за одбрана на криминалот преку деструкции се единствените достигнувања во овие три години на Мицкоски како шеф на ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close