0_Македонија.ПорталПолитички партии

Васев: Мицкоски застана зад насилството, за него 27 април е виц

Христијан Мицкоски, единствениот кој е на браникот на криминалот, денеска застана зад насилството од 27 април.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close