Политички партии

Васев: Дали причина за обид за саботажа на акцијата се контактите на Мицкоски со еден од уапсените?

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ стојат цврсто на браникот на криминалот. Затоа за нив е несфатливо тоа што денес законите важат за сите подеднакво и дека нема заштитени поедници кои се над правдата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close