0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Varheji: Fillimi i negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë mbetet çështje prioritare

Fillim i negociatave për aderim në BE të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë mbetet çështje prioritare, ka porositur sonte eurokomisari për zgjerim dhe politikë të fqinjësisë, Oliver Varheji pas takimit të Këshillit për punë të përgjithshme në Luksemburg.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close