BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Varheji e uroi Qeverinë malazeze, bëri thirrje për përshpejtim të reformave

- Eurokomisari për Zgjerim, Oliver Varheji e uroi formimin e Qeverisë së re në Mal të Zi dhe bëri thirrje për vazhdimin e punës në reformat në vend.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close