BallkanSvet.Slajder

Varhei: Shqyrtojmë zgjidhje për borxhin e Malit të Zi

BE-ja bisedon me Qeverinë e Malit të Zi dhe partnerët për zgjidhje të projekteve  investuese dhe qëndrueshmërinë e borxhit publik në atë vend, ka informuar komisari evropian për zgjerim Oliver Varheji.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close