0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Вардар поразен во Струга, но струмичани не го искористија киксот

Тимот на Струга Трим Лум беше подобар од Вардар со 2:1 во еден од најинтересните натпревари од 14 коло во првата македонска фудбалска лига.  

Back to top button
Close
Close