0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Вардар двапати домаќин на норвешки Елверум во Лигата на шампиони

вата натпревари меѓу Вардар 1961 и норвешки Елверум во рамки на Лигата на шампиони ќе се играат во Скопје, соопшти попладнево македонскиот ракометен првак.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close