EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Varadkar: Marrëveshje e mundshme tregtare me Londrën deri në fund të vitit 2020

- Është e mundur që të negociohet për marrëveshje të re për tregti të lirë mes Britanisë së Madhe dhe Bashkimit Evropian deri në fund të vitit të ardhshëm, nëse kjo dukshëm nuk devijon nga kushtet që vlejnë, deklaroi sot kryeministri irlandez Leo Varadkar. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close