0_Спорт.ПорталФудбал

Валверде потврди: Меси го пропушта почетокот на сезоната во Ла Лига

Според стручњакот, Меси сè уште не се опоравил целосно од повредата на мускулот која ја добил пред неколку недели и нема поента да го доведе во опасност неговото здравје.

Back to top button
Close
Close