Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Валчев: БТА може да ги услужува сите медиуми

БТА може да работи во служба на сите, изјави денеска генералниот директор на БТА, Кирил Валчев, за време на дискусијата пред доделувањето на годишните награди за телевизиско новинарство „Свети Влас“ во приморскиот град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close