EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Vaksina “Sputnik V” nga qershori do të prodhohet në Itali

Fondi rus për investime direkte (RDIF) do të vendos bashkëpunim me kompaninë zvicerane “Adien Farma dhe Biotek” për prodhimin e vaksinës “Sputnik V” në Itali, ka deklaruar sot drejtori ekzekutiv i RDIF-së, Kiril Dmitriev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close