BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Vaksina e “Xhonson dhe Xhonson” në SHBA miratohet për pilotë dhe kontrollorë të fluturimit

Administrata amerikane për komunikacion ajror (FAA) dha leje që pilotët dhe kontrollorët e fluturimit të vaksinohen me vaksinën “Xhonson dhe Xhonson”.

Back to top button
Close
Close