Svet.SlajderСвет

В четврток седница на Генералното собрание на ОН посветена на кризата на Блискиот Исток

Генералното собрание на ООН ќе се состане во четврток со цел да расправа за борбите меѓу Израел и палестинските борци, изјави денеска претседателот на Собранието Волкан Бозкер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close