0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Јувентус сака да го задржи Роналдо до 2023 година

Актуелниот италијански фудбалски првак Јувентус подготвил нов договор за својот напаѓач Кристијано Роналдо со важност до јуни 2023 година, објави денеска „Тутоспорт“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close