0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Јувентус го продолжи договорот со генералниот спонзор „Jeep“

Јувентус договори продолжување на соработката со својот генерален спонзор, производителот на автомобили „Jeep“, за нов тригодишен период, што на актуелниот италијански првак ќе му донесе приход од 135 милиони евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close