Временска прогнозаГраѓански сектор

Утринските температури под нулата, освен во Гевгелија и Дојран

Во Македонија утринава е студено и ведро со температури кои се спуштија под 11 степени. Најстудено е во Лазарополе, а најтопло во Гевгелија и Дојран.  

Back to top button
Close
Close