0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

Утре втор турнир во зимската „3×3“ баскет лига

Вториот квалификациски турнир во рамки на зимската „3×3“ баскет лига ќе се одржи в недела, во организација на Македонската кошаркарска федерација (КФСМ) и Здружението 3×3 Macedonia“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close