0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници СветОпштество

Утре во Скопје пристигнуваат вакцини од Грција

Вакцините кои Грција ги најави за Северна Македонија, утре наутро се очекува да пристигнат во Скопје, дознава дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close