0_Инфопакет.ПорталВременска прогнозаИнфопакетСервисни информации

Утре сончево со мала до умерена облачност, до недела натпросечни дневни температури

Времето до крајот на денов ќе биде претежно ведро, информираат од УХМР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close