0_Македонија.ПорталОпштество

Утре сончево и топло, до 29 степени, во вторник локални врнежи

Времето до крајот на денот ќе биде малку до умерено облачно, на повеќе места со умерен, а на југозападот со повремено засилен западен ветер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close