0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Седница на Главниот штаб за управување со кризи

Главниот штаб за управување со кризи при ЦУК денеска ќе одржи седница на која ќе биде разгледан планот на Министерството за здравство, кои објекти треба да се обезбедуваат.

Back to top button
Close
Close