Општински вестиСервисни информацииСкопје

Утре посебен сообраќаен режим на подрачјето на Град Скопје

Во текот на утрешниот ден поради официјална посета на странска делегација на Република Северна Македонија, ќе има посебен сообраќаен режим на подрачјето на град Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close