0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Утре и задутре без струја дел од корисниците во Бутел, Ѓорче Петров и Центар

Утре и задутре без снабдување со електрична енергија ќе останат дел  од корисниците во општините Бутел, Ѓорче Петров и Центар, информираат од РЦУК Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close