ОпштествоСкопје

Утре без вода неколку улици во Чаир

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека утре поради уличен дефект на ул.Џон Кенеди до зграда бр.28, без водоснабдување од 08:30 часот до санирање на дефектот ќе останат корисниците на повеќе улици.

Back to top button
Close
Close