Сервисни информацииСкопје

Утре без вода корисниците од улиците „Топанска“, „Славеј Планина“ и „Војдан Чернодрински“

Во текот на утрешниот ден поради дефект на затварач (огрлица) Ф400мм. ниска зона на ул.Топанска 24. без вода ќе бидат корисниците од улиците Топанска, Славеј Планина и Војдан Чернодрински до полициската станица Бит Пазар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close