Општински вестиСкопје

Утре без вода корисниците од улиците „Георги Димитров“ и „Народни Херои“

Поради изведување водоводен приклучок ф-80мм на ул. „Георги Димитров“ 19, прекинато водоснабдување ке имаат дел од корисниците од истата улица и ул. „Народни Херои“.

Back to top button
Close
Close