МКДОпштествоСкопје

Утре без вода корисниците на бул. „Метрополит Теодосиј Гологанов“ и дел од ул. „Њуделхиска“

Поради уличен дефект од Ф 80 мм на бул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ зграда бр.74, утре без вода ќе останат корисниците од бул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ зграда бр. 74, објектот на Пожарната како и дел од ул.„Њуделхиска“ во општина Карпош, информираат од ЈП Водовод и канализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close