0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Утре без вода корисници од ул.„Емил Зола“ и дел од „Борис Трајковски“

Поради изведување на водоводен приклучок од ф150мм на ул.Емил Зола бр.12а, во текот на утрешниот ден без вода ќе бидат корисниците од ул.„Емил Зола“ и дел од Борис Трајковски. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close