Општински вестиСервисни информацииСкопје

Утре без вода дел од корисниците во Центар и Гази Баба

ЈП Водовод и канализација-Скопје информира дека утре поради отстранување дефект на водоводна мрежа на ул.Роза Луксембург 21, од 09:00 часот до завршување со активностите, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул. Роза Луксембург, како и делови од улиците: Петар Поп Арсов, 9-ти Мај, Христо Смирненски, од Митрополит Теодосиј Гологанов, Костурски Херои, Борка Талевски и Диме Аницин во општина Центар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close