Општински вестиСкопје

Утре без струја дел од општина Карпош

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа на ЕВН Македонија, утре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците во општина Карпош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close